INFORMACJE

ADRES e-mail:
kontakt@parafiaanna.pl


DANE DO PRZELEWU
nr konta Parafii św. Anny ul. Warszawska 3
Bank Pekao S.A.
31 1240 2177 1111 0000 3574 1651



WIZYTA DUSZPASTERSKA W PARAFII ŚW. ANNY – 2022r.

Poniedziałek (03.01) od godz. 9.00 – Jaźwiny, Helenów

                                   od godz. 16.00 – ul. Zamkowa, Budkiewicza, Plac Wolności;

Wtorek (04.01) od godz. 9.00 – Janówka, Michałówka, Młyniec;
od godz. 16.00 – ul. Spółdzielcza, Reymonta, Artyleryjska;

Środa (05.01) od godz. 16.00 – ul. Chrobrego;

Piątek (07.01) od godz. 16.00 – ul. Chłodna, Wyspiańskiego;

Sobota (08.01) od godz. 9.00 – Porosiuki;

Poniedziałek (10.01) od. godz. 16.00 – ul. Kołychawa, Dobra, Tęczowa;

Wtorek (11.01) od godz. 16.00 – ul. Podłączna, Krzywa, Boczna, Kołowa;   

Środa (12.01) od godz. 16.00 – ul.  Koncertowa, Stodolna, Kręta, Daleka,
                              Zaciszna, Solskiego;

Czwartek (13.01) od godz. 16.00 – ul. Droga Wojskowa, Wolska,
               Pogodna, Przyjaźni, Zelwerowicza, Zapolskiej;

Piątek (14.01) od godz. 16.00 – ul. Ziemowita;

Sobota (15.01) od. godz. 9.00 – Lisy, Wólka Plebańska;

Poniedziałek (17.01) od godz. 16.00 – ul., Ćwiklińskiej, Jaracza, Brzechwy,
               Żwirowa, Środkowa, Przelotna, Klonowa;

Wtorek (18.01) od godz. 16.00 – ul. Norwida, Nałkowskiej, Jagodowa, Tuwima;

Środa (19.01) od godz. 16.00 – ul. Kraszewskiego, Narutowicza, Żurawia,
                Reformacka; Piłsudskiego, Szczytowa,
               Kilińskiego, Kusocińskiego, Warszawska;

Czwartek (20.01) od godz. 16.00 – ul. Sidorska, Kolejowa, Łomaska;

Piątek (21.01) – od. godz. 16.00 – Gromadzka, Twarda, Borowa;

Sobota (22.01) – od. godz. 9.00 -ul. Witoroska, Plac Trzech Krzyży;


Przy naszej parafii działa ognisko misyjne.
Z początkiem adwentu zrobiły wspólny wieniec adwentowy.
Oto efekty ich pracy


30. X. 2021 został rozstrzygnięty konkurs plastyczny ”Tajemnice Różańca Świętego”.
Wpłynęło dużo prac, a wybranie najładniejszej było nie lada wyzwaniem. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i drobne upominki.
A zwycięzcy  tegorocznego konkursu to:

3 miejsce : Gabriela Cepek i Hubert Jurkitewicz
2 miejsce : Julia Sosenko
1 miejsce : Borys Trębicki i Laura Reluga
Gratulujemy odwagi i talenty.
Dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do udziału w kolejnych.