INTENCJE MSZALNE

  
PONIEDZIAŁEK

20 września

6.30 +Barbarę Cydejko – of. dzieci
6.30 +Bronisława Tykałowicza – greg.
6.30 +Henryka Wołodko – greg.

7.00 +Janinę Musiejuk
7.00 +Wandę Pińczuk – of. KRK p.w. św. Rity
7.00 +Józefa Dawidiuka – of. Anna, Małgorzata, Marian i Marlena

18.00 O zdrowie dla Karoliny – of. rodzice
18.00 Dz.-bł. w 14 r. urodzin Amelii z prośbą o Boże błog.
18.00 +Eugeniusza (40 r.)
18.00 +Krystynę Maliszewską  (1 r.) – greg.


WTOREK

21  września

6.30 O Boże błog. i dobre wyniki badań dla Izabeli
6.30 +Bronisława Tykałowicza – greg.
6.30 +Henryka Wołodko – greg.

7.00 +Edmunda Maciejuka (26 r.)
7.00 +Eugenię Płandowską (30 dz.) – of. sąsiedzi z bloku
        Ziemowita 4
7.00 +Wandę Pińczuk – of. rodz. Pińczuków

18.00 Dz.-bł. w 1 r. urodzin Tymoteusza i 2 r. urodzin
          Michaliny z prośbą o Boże błog. i opiekę M.B.
18.00 Dz.-bł. w r. urodzin p. Teresy z prośbą o Boże 
         błog.
18.00 +Krystynę Maliszewską (1 r.) – of. Legion Maryi
18.00 +Krystynę Maliszewską – greg.




ŚRODA
22 września

6.30 +Helenę i Stanisława Wierzejskich
6.30 +Bronisława Tykałowicza – greg.
6.30 +Henryka Wołodko – greg. 

7.00 +Edmunda
7.00 +Jana, Zofię, Wojtka, Annę zm. z rodz.
       Skwarużyńskich, Stefanowskich i Ussów
7.00 +Stanisława, Helenę, Bernarda zm. z rodz. 
       Kruszyńskich – of. Danuta

18.00 NOWENNA DO M.B.N.P.
18.00 +Mariusza Wołochowicza (17 r.), Irenę, 
         Kazimierza i Hannę
18.00 +Jadwigę Pawlik
18.00 +Krystynę Maliszewską – greg.


CZWARTEK

23 września

6.30 +Mariana Zradzińskiego (1 r.)
6.30 +Bronisława Tykałowicza – greg.
6.30 +Henryka Wołodko – greg.

7.00 W intencji dziękczynnej za dobroczyńców
7.00 Dz.-bł. w 50 r. urodzin p. Sabiny i Henryka
        Rakowskich z prośbą o Boże błog. i opiekę M.B.
        dla jubilatów i całej rodziny
7.00 +Władysława Maksymiuka – of. najbliżsi sąsiedzi

18.00 +Mirosława, Dariusza, Józefa, Eugeniusza,
            Antoninę, Bogdana
18.00 +Wincentego Kononiuka (15 r.)
18.00 +Irenę Stalewską – of. koleżanki i koledzy Asi
18.00 +Krystynę Maliszewską – greg.


PIĄTEK

24 września

6.30 Dz.-bł. w 2 r. urodzin Tymona z prośbą o Boże
        błog.
6.30 +Bronisława Tykałowicza – greg.
6.30 +Henryka Wołodko – greg.

7.00 Dz.-bł. w 38 r. ślubu p. Bogumiły i Ryszarda
7.00 +Kazimierza Stańko (1 r.)
7.00 +Zofię i Mariana

18.00 +Małgorzatę Dakus-Lubańską (1 r.)
18.00 +Zbigniewa, Piotra, Tomasza, Janinę, Wincentego,
           Jerzego i Wiesława
18.00 +Michaliny Barbary Adzinkiewicz (2 r.), 
          Stanisława i Leokadii Skabara
18.00 +Krystynę Maliszewską – greg.



SOBOTA
25 września

6.30 +Władysława Maksymiuka – of. Janusz Godziuk 
z rodziną
6.30 +Bronisława Tykałowicza – greg.
6.30 +Henryka Wołodko – greg.

7.00 +Małgorzatę Dakus -Lubańskiej (1 r.)
7.00 +Dominikę Szewczuk i jej synka Aleksandra – 
of. koleżanki z pracy z firmy Bialcom
7.00 +Krystynę Maliszewską – greg.

16.00 Ślub

18.00 Dz.-bł. w 6 r. ślubu p. Karoliny i Pawła
18.00 Dz.-bł. w 10 r. ślubu p. Katarzyny i Mariusza 
          oraz w 1 r. ślubu p. Katarzyny i Marka
18.00 +Annę i Mieczysława, Mariannę i Jerzego



XXVI
NIEDZIELA ZWYKŁA

26 września


7.00 Dz.-bł. w 35 r. urodzin Konrada
7.00 +Ks. bpa Jana Mazura (13 r.)
7.00 +Krystynę Stefaniuk (1 r.)

8.00 Dz.-bł. w 25 r. ślubu p. Katarzyny i Marka z prośbą o Boże błog.
8.00 +Sławomira Kocoła (20 r.)
8.00 +Wacława i zm. z rodz. Stankiewiczów i Łojków

9.30 +Kamila Walczuka (3 r.)
9.30 +Władysława (r.), Anielę, Lucynę, Stanisława 
i Wojciecha

11.00 +Iwonę Głuchowską
11.00 +Henryka Wołodko – greg.

12.30 Za parafian
12.30 +Bronisława Tykałowicza – greg.

18.00 +Krystynę Maliszewską – greg.