OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE PARAFII ŚW. ANNY W BIAŁEJ PODLASKIEJ

XXV Niedziela Zwykła – 19 września 2021r.

1. W czwartek (23.09) po Mszy św. wieczorowej kolejny dzień comiesięcznej Nowenny
    do Męczenników z Pratulina przed 25 rocznicą ich beatyfikacji. Serdecznie zapraszamy.
  2. W następną niedzielę, jak każdego roku, o godz. 19.00 wyruszy z naszej parafii procesja
    ku czci św. Michała Archanioła do parafii na ul. Pokoju. Zachęcamy do zjednoczenia się
    w modlitwie.
  3. W następna niedzielę odbędzie się coroczne liczenie wiernych.
  4. Spotkania Duchowych Niewolników Maryi, będą odbywały się w I środę miesiąca. Najbliższe spotkanie 06 października.
  5. Serdecznie zapraszamy młodzież naszej parafii na spotkania oazowe. Pierwsze organizacyjne spotkanie, odbędzie się w salce parafialnej w sobotę (25.09) o godz. 13.00 – młodzież ze szkoły podstawowej, a o godz. 14.00 – młodzież ze szkół średnich.
  6. 1 Bialska Drużyna Harcerek „Ruczaj” i 2 Bialska Drużyna Harcerek „Głębia” organizują nabór. Zapraszamy wszystkie dziewczęta z klas 5, 6 i 7 na pierwszą zbiórkę, która odbędzie się w sobotę (25.09) o godz. 10.00. Spotkanie przy pomniku św. Jana Pawła II przy kościele św. Antoniego. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  7. W kaplicy radziwiłłowskiej znajduje się nowy numer Echa Katolickiego a w nim:

– Beatyfikacja kard. Wyszyńskiego i matki Czackiej w relacjach przedstawicieli naszej diecezji.
– Jest żywym dowodem na to, że Boże cuda się zdarzają. Świadectwo s. Nulli uzdrowionej za wstawiennictwem kard. Wyszyńskiego.
– Cud eucharystyczny – znak dla niedowiarków czy wierzących?
– Dlaczego postać św. o. Pio wciąż fascynuje ludzi na całym świecie?
– Czy w małżeństwie wszystko należy przebaczyć? Jak rozwiązywać problemy?
– O objawach udaru, jego skutkach i zapobieganiu.
Zachęcamy do lektury Echa katolickiego.
8. W tym tygodniu Pan Bóg z naszej parafii odwołał: +Janinę Musiejuk. Wieczny odpoczynek…
9. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
* Dominik Baczkura, kawaler, zam. Biała Podlaska, par. św. Michała Archanioła
i Klaudia Dorota Gregor, panna, zam. Wólka Plebańska, par. tutejszej. Zapowiedź I.